Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Оголошується конкурсний відбір з визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення

22.02.2021 Кількість переглядів: 11108

Хмільницька районна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір з визначення суб’єкта оціночної діяльності у сфері оцінки земель для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,4154 га, для  розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій, розташованої на території  Калинівської міської ради Хмільницького району (колишньої Павлівської сільської ради), за межами населеного пункту. Кадастровий номер: 0521686100:03:000:0771 та земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,3844 га, для  розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій, розташованої  на території ст. Калинівка, 2 Хмільницького району, за межами населеного пункту. Кадастровий номер: 0521686100:03:000:0767.

Претенденти подають до районної державної адміністрації конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

До підтвердних документів належать: 

  • заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера за Державним реєстром фізичних осіб-платників податків та інших обов’язкових платежів (для претендента - фізичної особи);
  • копія установчого документа претендента (для претендента - юридичної особи);
  • копія відповідної ліцензії;
  • копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, тощо).
  • письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна, завірені їхніми особистими підписами.

Конкурсна пропозиція подається в запечатаному окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях).

Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом.

Конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті до відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

Конкурс відбудеться 12 березня 2021 року за адресою: Вінницька обл., м. Хмільник, вул. Столярчука, 3.

Документи приймаються за адресою: Вінницька обл., м. Хмільник, вул. Столярчука, 3. Відділ цифрового розвитку, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації. Телефон для довідок: (0433) 2-23-91, 0966041847.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація