23 квітня 2024 року

Охоплення дітей сімейними формами виховання - один із пріоритетів роботи районної влади

02.02.2024 Кількість переглядів: 39

На сьогодні один із напрямків державної політики щодо захисту прав дитини і сім’ї в цілому зорієнтований на те, щоб реалізувати в Україні різні форми сімейного виховання для дітей сиріт – дітей, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинилася у складних життєвих обставинах такі , як прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу, патронатна сім’я. В громадах району діє 12 прийомних сімей та 7 дитячих будинків сімейного типу, в яких проживає 60 дітей з категорії сиріт – дітей, дітей, позбавлених батьківського піклування.

З метою довлаштування дітей, позбавлених батьківського піклування до дитячого будинку сімейного типу сьогодні,  2 лютого, відбулася зустріч начальника служби у справах дітей Хмільницької РВА Оксани Костюк з начальником служби у справах дітей Війтівецької сільської ради Оксаною Андрієвською та батьками – вихователями Світланою та Віктором Бригасами. Під час бесіди були обговорені практичні питання щодо довлаштування дітей в сім’ю.
Служба у справах дітей Хмільницької РВА