Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
24 вересня 2023 року
для людей з обмeженими можливостями

Олександр Корнієнко: Виклик для будь-якої країни, яка перебуває у правовому режимі воєнного стану, — зберігати баланс у бюджетній політиці

22.09.2022 Кількість переглядів: 66

Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко взяв участь у дискусії щодо викликів і можливостей демократичних реформ під час війни в Україні, організованій громадською спілкою «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ». 

 

«Ми справилися на великий відсоток із безпековим фактором. У нас усі народні депутати України безпеково на місці, з усіма все гаразд», — зауважив Перший віцеспікер, додавши, що водночас Парламент впорався «з дуже серйозною зміною роботи, відсутністю сталого календарного плану та наявністю постійного безперервного засідання: «Зараз, коли ми ввійшли в режим постійного одного пленарного засідання, уже непогано працюємо, адже розуміємо вглиб приблизно на три-чотири засідання, що будемо розглядати». 

Водночас Олександр Корнієнко зазначив, що Верховна Рада України, на сьогодні, має можливість залучати весь інструментарій парламентаріїв, попри суттєву зміну календарного плану. «Звичайно, ще існують виклики, пов`язані з якістю ухвалених рішень. Досить багато за воєнний стан і пропозицій Президента України надходило, що говорить про деяку недопрацьованість, багато робилося змін в уже ухвалені акти. Очевидно, що під час війни завжди будуть зміни у Бюджет», — повідомив він, наголосивши, що постійна робота над якістю триває.

«Зараз ми вже маємо рівень пропрацьованості, коли законопроєкти потребують вдосконалення — ми їх відкладаємо, не виносимо у зал, а відправляємо на додаткове обговорення між Урядом, наприклад, комітетами, Офісом Президента задля пошуку консенсусу, максимально швидкого ухвалення актів, підписання та подальшого імплементування», — заявив Перший віцеспікер.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація