Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
25 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Подальші напрямки співпраці Вінницької області та Ясського повіту обговорено в ході офіційної зустрічі керівників регіонів-партнерів

12.12.2017 Кількість переглядів: 503

Сьогодні, 12 грудня, відбулась офіційна зустріч керівництва Вінницької області з президентом Ясської повітової Ради Марічелом Попа та членами делегації. Також, до участі в зустрічі долучились голови районних державних адміністрацій, міські голови та примари комун Ясського повіту Республіки Румунія.

Вітаючи гостей голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій зазначив: «За останні 3 роки нам вдалось зробити величезний крок вперед. Особливо в напрямку реформи децентралізації. Окрім того, Вінницька область є лідером в Україні з надання адміністративних послуг. Також, ведеться активна робота в напрямку економічного розвитку нашого регіону, про що свідчить першість Вінниччини серед решти регіонів Україні за кількістю залучених іноземних інвестицій. Але в України зараз не прості часи, є багато проблем та війна на сході нашої держави. Натомість ми продовжуємо рухатись вперед і за останні роки багато чого змінилось в нашій країні. Змінилась наша армія, розпочато масштабний ремонт доріг, залучаються інвестиції та будуються нові великі підприємства. Наш шлях – це шлях європейського розвитку Вінниччини та України».

В свою чергу президент Ясської повітової Ради Марічел Попа також наголосив на важливості співпраці Вінницької області та Ясського повіту, окремо зупинившись на майбутніх планах, щодо подальшого співробітництва та його поглиблення: «Відносини Вінницької області та Ясського повіту є дуже давніми і дружніми. І ми завжди готові поділитись своїм досвідом. Безперечно, нам цікаво ознайомитись з вашою культурою і традиціями, а також налагодити економічну співпрацю наших регіонів, адже в багатьох галузях Вінниччині вдалось досягти значних успіхів. І якщо ми об’єднаємо наші зусилля то результат такого партнерства може бути дуже гарним і вигідним як для вашого регіону, так і для Ясс».

Окрім того, в ході зустрічі продемонстровано промоційні ролики про Вінницьку область, а також перший заступник голови ОДА Андрій Гижко виступив з презентацією інвестиційного потенціалу Вінниччини та ознайомив присутніх з найбільшими підприємствами області, які є лідерами в своїх галузях як на теренах України, так і Європи та світу в цілому.

Наприкінці зустрічі голови районних державних адміністрацій області та міські голови поділились своїми досягненнями в напрямку розвитку своїх районів та міст, а також заслухали своїх колег з Ясського повіту відносно їх досвіду в управлінні адміністративними одиницями.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація