Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Податкова служба нагадує громадянам про сплату земельного податку

17.08.2020 Кількість переглядів: 534

Хмільницьке управління ГУ  ДПС у Вінницькій області нагадує громадянам, що земельний податок сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (п 287.5 ст. 287 Податкового кодексу України - далі ПКУ)

 

Згідно з п. 57.5 ст. 57 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) фізичні особи – платники податків повинні сплачувати податки і збори, що встановлені ПКУ, через установи банків або відділення операторів поштового зв’язку.

Якщо ж зазначені особи проживають у сільській (селищній) місцевості, вони можуть сплачувати податки і збори через каси сільських (селищних) рад або рад об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад. При цьому, оплата повинна підтверджуватись квитанцією про прийняття податків і зборів (затверджена наказом Мінфіну України від 17.08.2015 № 714 «Про затвердження форми Квитанції про прийняття податків і зборів» із змінами).

Разом із тим, у податковій службі Вінниччини радять: якщо повідомлення-рішення з якихось причин до вас не надійшло, – звертатись до Центрів обслуговування платників за місцем податкової адреси.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація