Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
22 лютого 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Прем’єр-міністр: Розраховуємо на подальшу ефективну роботу з ЄС над розробкою механізму конфіскації заморожених російських активів

28.11.2023 Кількість переглядів: 21

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Віце-президентом Європейської комісії з питань цінностей та прозорості Вєрою Юровою, яка перебуває в Києві з робочим візитом.

 

«Попри повномасштабну війну, Україна продовжує реформи, необхідні для інтеграції в Європейський Союз. Вже найближчим часом ми налаштовані завершити виконання законодавчих кроків, визначених у Звіті Єврокомісії в рамках Пакету розширення», — підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр відзначив, що рішення про відкриття переговорів з Україною щодо вступу в ЄС має вирішальне значення, зокрема в контексті відбудови нашої країни.

Окремим питанням сторони проговорили відповідальність агресора за злочини в Україні.

«Розраховуємо на нашу подальшу ефективну роботу з ЄС над розробкою механізму конфіскації заморожених російських активів. Принцип «росія заплатить» повинен втілитись у життя вже наступного року», — зазначив Денис Шмигаль і наголосив також на необхідності створення спеціального трибуналу для притягнення до відповідальності керівництва російської федерації.

Очільник Уряду підкреслив, що Україна цінує високий рівень підтримки Єврокомісії та налаштована поглиблювати двосторонню співпрацю.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація