08 лютого 2023 року

Премʼєр-міністр України підписав постанову № 1299, яка дозволяє використовувати лише електронне водійське посвідчення в Дії без пластикового аналога

07.12.2022 Кількість переглядів: 65

Раніше Україна стала четвертою країною Європи, що узаконила цифрові водійські посвідчення, а відтепер Міністерство цифрової трансформації України вводить формат діджитал first. Тобто в будь-якій ситуації ви можете використовувати лише електронне водійське посвідчення в Дії, тримати документ просто у смартфоні і забути про пластик.

Навіть під час оформлення водійського посвідчення ви можете обирати, зробити лише діджитал-документ чи замовити пластикову картку.

У Дії документ доступний в українськомовній та англомовній версіях. До того ж, права та техпаспорт мають міжнародне кодування, яке використовується в ЄС, США та Канаді, — це рішучий крок до міжнародної інтеграції Дії й використання застосунку за кордоном.

Постанова набуває чинності 14 грудня.