Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
03 грудня 2023 року
для людей з обмeженими можливостями

Про призов громадян на строкову військову службу у жовтні - грудні 2020 року

27.08.2020 Кількість переглядів: 634

Відповідно до наказу військового комісара Хмільницького об'єднаного військового комісаріату: 

1. Всім  громадянам 2002 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадянам, які народилися в 1993-2001 роках, які втратили право на відстрочку від призову, або не були призвані  раніше на строкову військову службу з різних обставин, з’явитися на призовну дільницю Хмільницького об’єднаного районного військового комісаріату для призову на строкову військову службу за адресою: місто Хмільник, вулиця  Небесної Сотні, 22   у зазначений час із документами, які зазначені в особистих повістках. Громадянам, які не отримали  особистих повісток для призову на строкову військову службу, також прибути в Хмільницький об’єднаний  районний військовий комісаріат     1 жовтня 2020 року  та    мати при собі документи, які засвідчують особу.

 2.  Всім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Хмільницького району негайно повернутися до місць постійного проживання і з’явитися у районний (міський) військовий комісаріат за місцем військового обліку для проходження призовної комісії.

 3. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, будуть нести відповідальність згідно з чинним законодавством.

4.  Керівники підприємств, установ, організацій, навчально-виховних закладів, фізичні особи – приватні підприємці  незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень і забезпечити їх своєчасне прибуття на призовну дільницю

 

В И Т Я Г    з  Н А К А З У  Військового комісара  Хмільницького об'єднаного  районного військового  комісаріату (з  адміністративно-господарської  діяльності) від 25.08.2020 року №114 " Про     призов    громадян   на строкову   військову   службу у  жовтні - грудні 2020 року"

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація