16 червня 2024 року

Про проведену роботу по благоустрою на території Хмільницького району

11.06.2018 Кількість переглядів: 473

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи Розпорядження обласної державної адміністрації від 21 лютого 2018 року № 142 «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів області», головою райдержадміністрації 26 лютого 2018 року було прийнято розпорядження №115 «Про організацію весняної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району».

За час проведення акції з благоустрою територіальними громадами спільно з працівниками підприємств, установ і організацій району, учнями загальноосвітніх шкіл виконано наступні роботи:

Держлісгоспом посаджено 108 тис. 580 саджанців лісу загальною площею 22,8 га. Райагролісом посаджено 21тис. саджанців лісу загальною площею 4,9 га
Сільськими громадами посаджено близько 550 дерев та 180 кущів;
Упорядковано 17 га територій, парків, скверів, алей;
Впорядковано 96 кладовищ;
Площа упорядкованих газонів та квітників становить 19 га;
Ліквідовано 52 стихійних сміттєзвалища та упорядковано 39 паспортизованих сміттєзвалищ;
Розчищено та упорядковано 27 джерел питної води;
Очищено від сміття близько 28 км берегів;
Упорядковано 55 меморіалів та пам’ятників а також 51 братську могилу;
Упорядковано 44 дитячих та спортивних майданчиків;
Прибрано 108 км придорожніх смуг.

Кількість учасників проведених заходів становить 1260 чоловік.

Загальна сума коштів, залучених на роботи по благоустрою на території району становить 87 тис. грн.

В рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» 13 квітня працівниками райдержадміністрації та її структурних підрозділів, працівниками районної ради спільно з працівниками держлісгоспу було посаджено на площі 2,4 га 11 300 саджанців, з яких 8500 саджанців дуба, 1400 саджанців липи а також 1400 саджанців горіха. В акції приймало участь 34 чоловіки.

18 квітня 2018 року в рамках акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" ДП Хмільницький «Райагроліс»  спільно з працівниками райдержадміністрації, районної ради, управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації було посаджено 4700 саджанців лісу на площі 1га. В акції прийняли участь 18 чоловік.

На комунальних дорогах населених пунктів району проводяться роботи з поточного ремонту:

- По Великомитницькій сільській раді освоєно 48 тис.грн. закуплено 213 тонн щебня на ремонт дороги с. Будків по вул. Садова.

- по Маркушівській сільській раді освоєно 49 тис. 980 грн. на ремонт дорожнього покриття. Білощебеневий ремонт проведено по с. Маркуші вул. Набережна, вул. Робітнича, вул. Гагаріна.

- по Уланівській сільській раді освоєно 29 тис. 990 грн. На ремонт дорожнього покриття по Уланові, Пагурцях, Воронівцях.

Також проводиться ремонтні роботи  на дорогах загального користування.

Станом на 8 червня  2018 року на ремонтні роботи використано 1003 тонни асфальтобетону. Відремонтовано 8тис. 366м2 дороги.

Продовжуються  ремонтні роботи по напрямках доріг а саме:

Махнівка –Уланів укладено 422,2 тонни, асфальтобетону відремонтовано 3 тис. 520 м2 дороги;
Границя Хмельницької області - Слобода Кустовецька укладено 483 тони асфальтобетону, відремонтовано 4тис. 026 м2 дороги;
Хмільник – Лозова – Гулі укладено 38,4 тони асфальтобетону, відремонтовано 320 м2 дороги;
Любар – Нова Ушиця покладено 60 тон асфальтобетону відремонтовано 500 м2 дороги.

Станом на 08.06.2018 року  по Хмільницькому міськрайонному центру зайнятості до громадських робіт з благоустрою  та озеленення територій населених пунктів сільських громад було залучено 20 безробітних осіб. Фінансування організації громадських робіт здійснювалось за рахунок місцевих бюджетів та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття рівними частинами пропорційно сумі витрат на їхню організацію.