Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
23 квітня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Про ринок праці на Хмільниччині

26.03.2018 Кількість переглядів: 579

Про ринок праці на Хмільниччині у січні-лютому 2018 року розповів на щотижневій нараді директор Хмільницького міськрайонного центру зайнятості Сергій Каленіченко сьогодні, 26 березня.

В умовах побудови в Україні інноваційної та конкурентоспроможної економіки, гостро постає проблема формування людського капіталу як стратегічного ресурсу та визначального чинника економічного зростання.

До основних викликів, які існують на сучасному ринку праці району можна віднести:

демографічне старіння трудових ресурсів та низький рівень відтворення трудового потенціалу;
поглиблення процесів трудової міграції до великих міст та за кордон;
поширення тіньової зайнятості та тінізація оплати праці;
розбалансування обсягів і напрямів підготовки кадрів та потреб економіки;
падіння престижу робітничих професій та зменшення кількості працівників, які мають професійно-технічну освіту, у структурі освітнього рівня економічно-активного населення:
дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили;
невідповідність очікувань працівників щодо умов та оплати праці економічній реальності;
проблеми молодіжної зайнятості та зайнятості сільського населення.

 

Хочеться нагадати, що ці служби зайнятості відображають сегмент зареєстрованого ринку праці. Тієї частини шукачів роботи, які офіційно звернулись до служби зайнятості  у пошуку роботи.

 

         Так протягом  січня – лютого 2018 року отримували соціальні  послуги 735 безробітних громадян, що на 186 чоловік менше проти відповідної дати минулого року. Працевлаштовано центром зайнятості 46 осіб,  рівень працевлаштування складає 5,2 відсотки.
         Для збільшення вакансій спеціалісти центру зайнятості значну увагу приділяють активній співпраці з роботодавцями. За січень-лютий 2018 року 66 роботодавців замовили 127 вакансій. На сьогодні рівень укомплектування вакансій складає  32,3 відсотки.          

З метою підвищення якості та ефективності послуг, що надаються службою, забезпечення їх відповідності викликам сучасного ринку праці та потребам шукачів роботи і роботодавців, розпочата робота з реорганізації служби. Ключовим принципом цієї реорганізації є створення соціальної сервісної служби для клієнтів:

для роботодавців – це якісний та швидкий добір кваліфікованих працівників,
для безробітних та шукачів роботи — сервісна підтримка сприяння їх зайнятості та розвитку професійної кар'єри.

            З метою сприяння незайнятому населенню в працевлаштуванні, виборі або зміни видів професійної діяльності та професійного навчання, міськрайонним центром зайнятості широко застосовувались профорієнтаційні послуги. Протягом звітного періоду їх отримали  669 безробітних.

          Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці незайнятих громадян, здійснювалась їх професійна підготовка та перепідготовка. Навчанням протягом звітного періоду було охоплено 14 безробітних.

           Після закінчення навчання всі безробітні працевлаштовані згідно укладених договорів з роботодавцями.

        Особлива увага приділяється наданню соціальних послуг безробітним з числа демобілізованих учасників АТО. Налагоджена тісна співпраця  із військовим комісаріатом. Всього на обліку протягом січня – лютого 2018 року перебувало 33 учасники АТО.    За звітний період один безробітний учасник АТО працевлаштований шляхом надання одноразової виплати допомоги по безробіттю на організацію підприємницької діяльності.

         Одним із напрямків стимулювання роботодавців та суб’єктів малого підприємництва до створення нових робочих місць Законом України «Про зайнятість населення» передбачена щомісячна компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. За звітний період три роботодавці отримали таку компенсацію.
 

Станом на 1 березня 2018 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 629 безробітних:

254 з них складають жінки, що становить 40,4%  ;
186  - це молодь до 35 років, або 29,6% ;

За останнім місцем роботи займали:

робітничі місця – 408 безробітних, що становить 64,9%
посади службовців – 154 від усіх безробітних, або 24,5 %
осіб без професії або таких, що займали робочі місця, які не потребують спеціальної підготовки, на обліку  - 67, або 10,7% ;

За освітою безробітні поділяються наступним чином:

вищу освіту мають 118 безробітних, що становить 18,8 %;
професійно-технічну освіту мають 225 безробітних, або 35,8 %
загальну середню освіту мають майже 31,3% безробітних;

І за віковою структурою розподіл  наших безробітних має наступний вигляд:

до 35 років – молодь 29,8%,
чоловіки та жінки за 2 роки до пенсії (так звані особи передпенсійного віку) – 10,8%
і від 35 років до передпенсійного віку – 59,6% безробітних.

Згідно з законодавством служба зайнятості продовжує надавати усі основні, виписані нормативними актами, послуги для своїх основних клієнтів: шукачів роботи та роботодавців

Але щоб йти в ногу з часом у службі зайнятості запроваджені сучасні інформаційні технології: популяризується пошук роботи в мережі Іnternet, резюме та відео-резюме, оn-lіnе співбесіди. Забезпечено можливість дистанційного навчання на освітніх порталах, професійний відбір кадрів на замовлення роботодавців. Зокрема, для презентації шукачів роботи застосовуються відео-резюме. З січня 2017 року в роботі використовується сервіс «Електронна черга».

Роботу знаходить той, хто хоче працювати !!! І таким служба зайнятості сприятиме і допоможе у всьому.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація