Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Програмне РРО у смартфоні доступне кожному платнику

25.11.2020 Кількість переглядів: 413

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що з 1 серпня 2020 року суб’єкти господарювання можуть здійснювати готівкові розрахунки зі споживачами, застосовуючи програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – ПРРО).

 

Програму, яка фактично буде програмним реєстратором, можна  безкоштовно скачати з сайту ДПС і встановити на власний пристрій. Зауважимо, що безкоштовним є не тільки скачування програми, але і її підтримка.

Які ж переваги має ПРРО? Насамперед, його можна застосовувати на різних ґаджетах: смартфоні, планшеті, комп’ютері, можна  швидко та зручно зареєструвати через Електронний кабінет, можна використовувати у режимі офлайн. Окрім того під час застосування ПРРО відпадає необхідність у книгах обліку розрахункових операцій та паперових чеках, які замінять електронні.

З Інструкцією щодо встановлення та налаштування програмних РРО можна ознайомитися в банері «Програмні РРО», який розміщено на вебпорталі ДПС (tax.gov.ua) за посиланнями: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy-/   та https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunkovih-operatsiy/fiskalniy-dodatok-prrosto/

Інструкції щодо заповнення реєстраційної форми та повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа розміщено за посиланням:  https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/formi-prro/instruktsii-schodo-zapovnennya-form/ 

Також допомогу з питань реєстрації та застосування ПРРО можна отримати у Центрах обслуговування платників.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація