23 квітня 2024 року

Протезування в Україні безоплатне для всіх, хто цього потребує

21.02.2024 Кількість переглядів: 19

Держава оплачує встановлення якісних протезів, їх обслуговування та ремонт.

Як зазначають у Міністерстві соціальної політики України, шлях пацієнта з ампутацією до отримання протезу нелегкий. Кожній людині важко прийняти той факт, що життя невідворотно змінилося, що треба звикати до нового життя.

Останнє, що потрібно людині в цьому процесі – це зайві перепони, зокрема й бюрократичні. Тому ми зробили все, щоб сьогодні в Україні процес отримання протезу став максимально простим. Мінімум документів, низка варіантів, куди звернутись за протезом, десятки протезних підприємств для вибору пацієнта – весь процес адаптований до тих викликів, що виникли через повномасштабне вторгнення рф та збільшення кількості людей, що потребують протезів.

З яких етапів складається шлях пацієнтів до отримання протезу – читайте на зображеннях.