Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
23 квітня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Проведено чергову інформаційну зустріч із членами сімей учасників антитерористичної операції, які проживають на території Голодьківської сільської ради

28.03.2018 Кількість переглядів: 446

Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на виконання підпункту 7.2 заходів Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30.06.2016 р. №123 за участю директора РЦ СССДМ Зеленого Петра, начальника відділу персоніфікованого обліку надання пільг та компенсацій управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Пугач Олени, головного спеціаліста сектору охорони здоров’я та роботи з учасниками АТО на сході України Алли Сташко, було проведено чергову інформаційну зустріч із  членами сімей учасників антитерористичної операції, які проживають на території Голодьківської сільської ради.

Під час зустрічі було обговорено нагальні проблеми  - це земельні питання, питання оздоровлення, надання пільг на комунальні послуги, надання додаткових відпусток, безоплатне одержання ліків, лікарських засобів за рецептами лікарів, працевлаштування та методи їх вирішення. Головний спеціаліст сектору охорони здоров’я та роботи з учасниками АТО на сході України Алла Сташко надала роз’яснення, як обрати сімейного лікаря.

Також, практичним психологом РЦ СССДМ Сивак Ліаною було надано психологічну допомогу та практичні поради у внутрішньо сімейному  спілкуванні, ефективному вирішенню конфліктних ситуацій.

На завершення зустрічі учасникам було роздано буклети: «Пільги, права та гарантії для учасників АТО»,  «Поради психологів сім’ям учасників АТО.

 

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація