Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
25 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Проведено інформаційно-консультативний пункт з питань протидії торгівлі людьми

25.07.2019 Кількість переглядів: 797

Сьогодні, 25 липня, на території ринку у м.Хмільник сектором сім’ї та молоді управління соціальної та молодіжної політики Хмільницької районної державної адміністрації спільно з відділом у справах сім’ї та молоді Хмільницької міської ради організовано та проведено інформаційно-консультативний пункт з питань протидії торгівлі людьми   «Були в рабстві? Звернись! Отримай допомогу!».

Під час заходу понад 400 громадян отримали інформаційні буклети з цієї тематики, також організатори поспілкувалися з представниками преси, перехожими, обговорювали питання та актуальність проблеми торгівлі людьми.

Цікавий, пізнавальний і масштабний захід проведено на виконання Наказу Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації.

Довідково. За оцінками Міжнародної організації міграції, в період після здобуття Україною незалежності жертвами торгівлі людьми стали 230 тис. українців. Втім, держава плідно працює у напрямку запобігання торгівлі людьми та боротьби з нею, притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги постраждалим. Україна була серед перших країн у Європі, які встановили кримінальну відповідальність за торгівлю людьми, зробивши це у 1998 році. Наша держава все активніше долучається до процесу міжнародного співробітництва у сфері боротьби з цим видом транснаціональної організованої злочинності.

Згідно з показниками Глобального індексу рабства (Global Slavery Index), майже 46 мільйонів людей у світі сьогодні можуть вважатися рабами, 25% з них – діти.

Серед сучасних форм рабства – сексуальна експлуатація, шлюби з примусу, залучення до злочину, примусова праця, використання дітей у збройних конфліктах, передача вдів у спадок, боргова кабала і торгівля людьми.

На даний час фактів торгівлі людьми у Хмільницькому районі не зафіксовано. 

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація