23 квітня 2024 року

Проведено зустріч з прийомними батьками, батьками-вихователями та учнями Професійного ліцею сфери послуг м.Хмільник та Хмільницького Аграрного центру професійно-технічної освіти.

30.03.2018 Кількість переглядів: 538

29 березня районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації за підтримки районної дитячої бібліотеки було проведено зустріч з прийомними батьками, батьками-вихователями,  опікунами та дітьми, які виховуються у їх сім’ях (діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування) та  учнями Професійного ліцею сфери послуг м.Хмільник та учнів Хмільницького Аграрного центру професійно-технічної освіти.

Тема сьогоднішньої зустрічі  - це «Сексуальне насильство та сексуальне виховання підлітків».

На дану зустріч було запрошено начальника Хмільницького бюро правової допомоги Мариніч Ганну, лікаря-уролога центральної районної лікарні Бабія Олега, завідуючу жіночою консультацією, акушера-гінеколога центральної районної лікарні Побережну Ірину.

Мариніч Ганна провела обговорення Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» із дітьми та дорослими.

Лікарями проведено роботу у дитячих групах щодо сексуального виховання. Із хлопчиками працював лікар-уролог Бабій Олег,  із дівчатками завідуюча жіночою консультацією, акушер-гінеколог центральної районної лікарні Побережна Ірина. Під час роботи дітям було розкрито 10 важливих моментів сексуального життя.

Начальником служби у справах дітей Костюк Оксаною та директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Зеленим Петром із прийомними батьками, опікунами - піклувальниками проведено бесіди на теми домашнього насилля, сексуального виховання та підготовку дітей до самостійного життя.

В кінці заходу психологом РЦ СССДМ Сивак Ліаною було проведено тестування прийомних батьків та опікунів-піклувальників.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.