Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
25 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Реформа держслужби - приклад позитивного впливу євроінтеграції на внутрішні перетворення України, - Іванна Климпуш-Цинцадзе

12.12.2017 Кількість переглядів: 514

Реформа держслужби є яскравим прикладом позитивного впливу співпраці з ЄС на процес внутрішніх перетворень в Україні. Про це сказала Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе на прес-брифінгу регіональним журналістам.

“Думаю, що реформа держслужби є таким принциповим прикладом, своєрідною горизонтальною ланкою позитивних змін внаслідок співпраці з Євросоюзом”, - зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе, зауваживши, що в Україні і на центральному рівні, і на місцях є проблеми з якістю ухвалення рішень держслужбовцями, розробкою і дотриманням процедур.

“Є проблема з якістю кваліфіцікаційних вимог до держслужбовців, відтак, вони не завжди відповідають нашим очікуванням щодо якості їхньої роботи”, - сказала Віце-прем’єр-міністр.

Утім, за її словами, саме в реформуванні держслужби є помітні позитивні зрушення. Ідеться, зокрема, про реалізацію пілотного проекту щодо формування генеральних директоратів, який триває нині у десяти міністерствах, секретаріаті Кабінету Міністрів та двох агенціях і реалізується за фінансової підтримки Євросоюзу.

“Ми зробили певні висновки з минулорічного відбору державних секретарів, тому краще вже провели конкурси з відбору генеральних директорів. Думаю, далі ми будемо вдосконалювати цю процедуру”, - наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Довідково

Уряд України цього року розпочав створення генеральних директоратів у 10 міністерствах. Директорати працюватимуть над реалізацією реформ і виконанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Фахівців добирають на конкурсній основі. ЄС виділив на цю реформу понад 100 млн євро до 2020-го року. 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація