03 грудня 2023 року

Робимо все для того, щоб забезпечити стабільну роботу енергосектору області, - Сергій Борзов під час зустрічі з керівництвом «Укргідроенерго»

19.09.2023 Кількість переглядів: 26

На сьогодні стабільність опалювального сезону та захищеність об’єктів критичної інфраструктури – у пріоритеті.

Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, сьогодні про це говорили під час зустрічі з керівництвом «Укргідроенерго».

Минулий опалювальний сезон був непростим. Цього року також є чимало викликів, загроза ракетних обстрілів та атак дронами зберігається.

"Маємо бути готові до швидкого реагування у разі надзвичайних ситуацій на об’єктах критичної інфраструктури", - підкреслив очільник області.

Значну увагу приділили підтримці та зміцненню енергетичних потужностей регіону.

"Робимо все для того, щоб забезпечити стабільну роботу енергосектору області. Отримали конкретні завдання. Працюємо", - резюмував Сергій Борзов.