Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
16 червня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Розглянули колективне звернення щодо нового автобусного маршруту

08.06.2018 Кількість переглядів: 458

Відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва,  розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку під головуванням депутата обласної Ради Андрія Мельника. У її роботі взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, представники департаментів облдержадміністрації: житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури, будівництва, містобудування та архітектури, охорони здоров’я та Служби автомобільних доріг у Вінницькій області.

 

Комісія розглянула та підтримала внесені на розгляд сесії обласної Ради такі проекти рішень: «Про хід виконання рішення 14 сесії обласної Ради 6 скликання від 19 лютого 2013 року № 485 «Про Комплексну програму будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування Вінницької  області на 2013-2018 роки», «Про внесення змін до Комплексної програми створення та розвитку геоінформаційної системи управління та містобудівного кадастру Вінницької області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 6 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 березня 2016 року № 96», «Про звіт голови обласної    державної    адміністрації   Коровія В.В. про здійснення делегованих обласною Радою повноважень», «Про зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання».

Також було заслухано інформацію про звіт Департаменту охорони здоров’я щодо будівництва, реконструкції, ремонту об’єктів охорони здоров’я, які реалізувалися у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков дав пояснення щодо колективного звернення громади села Кривошиї Хмільницького району щодо відкриття нового автобусного маршруту Вінниця-Калинівка-Байківка-Шепіївка-Кривошиї-Сьомаки-Білий Рукав-Хмільник.   

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради» (https://vinrada.gov.ua/proekti_rishen.htm)

 

Джерело: сайт Вінницької обласної Ради 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація