Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
16 червня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Розвиток сільського зеленого туризму, як один з механізмів розвитку об’єднаних територіальних громад Вінниччини

08.06.2018 Кількість переглядів: 491

В прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації 8 червня відбулася прес-конференція Хмільницької міської громадської організації «Молодіжна рада» щодо реалізації проекту «Розвиток сільського зеленого туризму в територіальних громадах Хмільницького району», що став одним з переможців конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Проект, що буде тривати з червня по листопад поточного року, спрямовано на створення належних умов для розвитку сільського зеленого туризму в територіальних громадах Хмільницького району.

«Сьогодні в суспільстві значно зріс інтерес до зеленого туризму. Ми хочемо, щоб жителі територіальних громад розуміли: зелений туризм – це не лише один із способів заробітку, але й механізм для соціально-економічного та культурного розвитку громади та регіону в цілому», – відзначила керівник проекту Тетяна Войціцька.

В рамках проекту планується проведення семінарських та практичних занять, екскурсійних виїздів з метою надання жителям територіальних громад Хмільницького району методичної інформації та практичної допомоги в започаткуванні сільського зеленого туризму, а також видання спеціального збірника, що буде містити законодавчу базу зеленого туризму в Україні та методичні рекомендації по його впровадженню.

Одним з експертів проекту виступить голова Вінницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська екологічна ліга», доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології, природничих та математичних наук Комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» Олександр Мудрак.

Зазначимо, що протягом 2016-2017 років громадською організацією реалізовано проект з облаштування меморіального скверу жертвам голодоморів у місті Хмільник.

Нагадаємо, що цього року фінансову підтримку отримали 25 проектів громадських організацій Вінниччини, які співфінансуються коштами обласного бюджету на загальну суму 1 млн. грн.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація