22 лютого 2024 року

Ще двоє захисників з Вінниччини нагороджені "Золотим хрестом" Головнокомандувача ЗСУ

08.02.2024 Кількість переглядів: 10

Пишаємось мужніми!

Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, ще двоє захисників із Вінниччини нагороджені Почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Обидва Герої – з Тростянецької громади.

Солдату Віктору ІВАСИШИНУ  всього 25! Він  - оператор БПЛА 13 окремого десантно-штурмового батальйону 95 окремої десантно-штурмової бригади. Військовослужбовець з травня 2023 року боронить Україну на Харківському напрямку.

49-річний старший сержант Віктор ГОНЧАРЕНКО  -  командир відділення 59 бригади окремої мотопіхотної бригади ім. Якова Гандзюка. На фронті з перших днів повномасштабного вторгнення. Віктор Миколайович воював на Херсонському та Донецькому напрямках.

Високу відзнаку наші героїчні земляки отримали за сумлінне і успішне виконання бойових завдань.

"Вітаю з почесною нагородою! Повертайтесь живими і з Перемогою!" - зазначив очільник області.