Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
16 червня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Сертифікати електронного ключа – дистанційно

07.04.2021 Кількість переглядів: 942

ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що на період карантинних заходів, зумовлених коронавірусними обмеженнями, усі користувачі кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (далі – Користувач), Інформаційно-довідкового департаменту ДПС (далі – Надавач), можуть скористатись електронним сервісом повторного формування сертифікатів за електронним запитом дистанційно.

 

Тобто без обов’язкового відвідування представництв податкової служби (Надавача) Користувач може подовжити дію вже наявного сертифіката до закінчення строку чинності якого, наприклад, залишилось декілька днів. При цьому у заявника мають бути незмінними реєстраційні дані (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо), а особистий ключ доступний лише Користувачу та не є скомпрометованим.

Разом з цим нагадуємо, що у Надавача також функціонує онлайн сервіс «Дистанційне формування сертифікатів для програмних РРО (юр. особи)», який полягає у формуванні нового кваліфікованого сертифіката для заявника, який є власником чинного кваліфікованого сертифіката сформованого Надавачем.

Утім, скористатися даною послугою зможуть лише ті Користувачі (представники юридичної особи), які мають чинні сертифікати та особистий ключ яких доступний лише користувачу та не скомпрометований.

Формування кваліфікованого сертифіката електронної печатки для ПРРО передбачає формування нового сертифіката на строк до 2 років. Таке формування виконується виключно на підставі відповідної електронної заявки, яка містить запит на формування кваліфікованого сертифіката електронної печатки для ПРРО і підписана кваліфікованим електронним підписом, що відповідає чинному кваліфікованому сертифікату користувача (представника юридичної особи).

Для перегляду рекомендуємо Інструкцію щодо дистанційного формування сертифікатів для програмних РРО.

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua 

Підписуйтесь на сторінку Державної податкової служби України у Фейсбук 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація