23 квітня 2024 року

Служба у справах дітей провела рейд у Великомитницькій і Кривошиївській сільських радах

29.03.2018 Кількість переглядів: 380

Черговий рейд служби у справах дітей районної державної адміністрації  відбувся 28 березня, під час якого були відвідані сім’ї, в яких виховуються діти на територіях сіл Великомитницької, Кривошиївської сільських рад.

До заходу були залучені спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівник з ювенальної превенції Хмільницького відділення поліції, представники місцевого самоврядування. Фахівці відвідали сім’ї опікунів/піклувальників,  сім’ї, які перебувають на контролі у зв’язку з неналежним виконанням батьками своїх обов’язків щодо виховання дітей.

Особливу увагу було приділено сім'ям, в яких батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов'язки щодо виховання дітей. З батьками проведено профілактичні бесіди та роз’яснювальні роботи та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов'язків.  В ході відпрацювання працівниками було обстежено 6 сімей та складено відповідні акти умов проживання.

За результатами заходу ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності 2 матерів за ігнорування прав дітей на безпечні умови проживання, неналежне харчування та догляд.

Служба у справах дітей райдержадміністрації