Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 квітня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Спілка учасників АТО взяла участь у Всеекраїнському форумі в Яремче

29.10.2018 Кількість переглядів: 771

27 – 28 жовтня 2018 року в м. Яремче Івано-Франківської області відбувся Всеукраїнський форум ветеранів АТО «Проекти та ініціативи», організований Івано-Франківською обласною асоціацією учасників та ветеранів АТО, Івано-Франківською міською асоціацією учасників АТО та відокремленого підрозділу учасників бойових дій Яремчанщини.

Учасниками цієї зустрічі виступили громадські організації з 21 області України, які розповіли про свої громадські ініціативи та соціальні проекти для учасників АТО.

Вінницьку область на форумі представили – керівник громадської організації  «Спілка учасників АТО міста Хмільника та Хмільницького району» Валентин Ковальський та секретар  – Надія Сівоха.

Валентин Дмитрович поділився успішно реалізованим проектом щодо соціальної адаптації  учасників АТО та започаткування власної справи, розповів про створення і діяльність Центру фізичної та психологічної реабілітації учасників АТО в місті Хмільнику.

За словами Валентина Ковальського зустріч була корисною і цікавою, адже це чудова можливість поспілкуватися з побратимами, поділитися досвідом життя і діяльності в сучасному суспільстві та пізнати і запровадити щось нове для себе, разом з тим не припиняти спілкування і налагодити співпрацю з різними громадськими організаціями у вирішенні  проблемних питань бійців та ветеранів бойових дій на Сході України.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація