Малий Герб України
20 липня 2024 року
Facebook - логотип Twitter - логотип Instagam - логотип Youtube - логотип
Режим високої контрастності

Стартувала реєстрація на безкоштовний позашкільний проєкт для проактивних підлітків uBoost

10.07.2024 Кількість переглядів: 10

На проєкті uBoost учасники розвивають гнучкі навички (soft skills), вчаться запускати власні проєкти, знаходять однодумців та отримують підтримку від дорослих, які вже здобули визнання.

Навчання триває 3 місяці (з моменту подачі заявки).  Програма складається з шести модулів, які проводяться онлайн та офлайн.

uBoost має на меті формувати з підлітків активних членів громад, які будуть обізнані у сфері підприємництва, зможуть проходити стажування в компаніях своїх регіонів, втілювати свої ідеї та сприяти розвитку своїх міст та громад.

Що очікує учасників на програмі:

– цікаві лекції від професіоналів своєї справи;

– підтримка класного ментора у всіх твоїх запитаннях;

– спільнота однодумців і нові друзі;

– багато натхнення і нових знань.

Що потрібно для участі у програмі? Лише бажання всебічно розвиватись і уважно заповнити цю форму за посиланням.

Реєстрація відкрита до кінця липня 2024.

Більше читайте про проєкт читайте тут.