Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
23 квітня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Тридцять дітей Хмільницького району побували на новорічному святі у Вінниці

27.12.2016 Кількість переглядів: 604

       Новорічні свята – чарівні. Свята віра в це існує в нас ще з дитинства. У переддень Нового року ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А для того, щоб ці бажання справдилися, нам просто необхідно підготувати казкову атмосферу, повірити у винятковість моменту, подарувати свято собі та дітям.

        Саме таку можливість надала Вінницька обласна державна адміністрація для дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківської опіки, дітей батьків учасників антитерористичної операції та для дітей з багатодітних родин Хмільницького району, запросивши їх на свято зустрічі Нового року до м. Вінниці.

        За сприянння і підтримки голови Хмільницької районної державної адміністрації Євгенія Буткевича тридцять дітей  району одночасно з однолітками з інших районів області зустрічали прихід Нового 2017 року у театрі ім. Садовського разом з Дідом Морозом та Снігуронькою.

           Непомітно сплинув час за переглядом чудової Новорічної вистави, по завершенню якої, Дід Мороз та Снігуронька вручили усім дітям святкові новорічні подарунки. Додому діти поверталися веселими та радісними. 

За інформацією соціальної та молодіжної політики Хмільницької райдержадміністрації 

    

 

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація