Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
03 березня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

У Хмільницькій РВА відбулося засідання районної міжвідомчої ради

21.11.2023 Кількість переглядів: 36

Сьогодні під керівництвом заступника начальника Хмільницької районної військової адміністрації Дмитра Сидоренка відбулося засідання районної міжвідомчої ради з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей( осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми з нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

На зустріч були запрошені представники ГО «Джерело надії України» та територіальних громад Хмільницького району.
Під час засідання обговорено проведення заходів з нагоди Всеукраїнської акції « 16 днів проти насильства» у Хмільницькому районі.
Також відбулася презентація представниками з ГО «Джерело надії» нового проекту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, які постраждали від насильства пов’язаного з війною, гендерно зумовленого насильства, торгівлі людьми чи експлуатації у Вінницькій області».
У цьому році щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» в Україні буде проходити з 25 листопада до 10 грудня.
Основне завдання цієї акції – привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем- запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ і громадських організацій задля об’єднання зусиль заради захисту прав людини.


Управління соціального захисту населення Хмільницької РВА


 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація