22 лютого 2024 року

У Хмільнику відбулося урочисте відкриття пам'ятного знаку захиснику України

22.11.2023 Кількість переглядів: 79

Сьогодні  на Соколівському кладовищі Хмільницької громади відбулося урочисте відкриття пам'ятного знака захиснику України Андрію Шпаковському.

Участь в урочистому заході взяли керівник апарату районної військової адміністрації Олена Грицишина, голова Хмільницької районої ради Юрій Слабчук,  заступник міського голови Андрій Сташко, рідні загиблого, представники районної військової адміністрації, районної і міської ради, громадських організацій, військовослужбовці, духовенство, мешканці громади.

Пам'ять загиблих захисників України вшановано хвилиною мовчання.

Сержант Шпаковський Андрій Володимирович загинув 13 травня 2022 року біля населеного пункту Комишуваха Донецької області внаслідок ворожого артилерійського обстрілу.

Згідно з Указом Президента України Андрію Шпаковському присвоєно орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

На честь славетного земляка в місті Хмільник перейменовано вулицю Маліновського.

Вічна та світла пам’ять Андрію!

Честь і слава захисникам!