Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
04 грудня 2023 року
для людей з обмeженими можливостями

Учасники антитерористичної операції мають можливість пройти безкоштовно санаторно-курортне лікування у санаторіях України

01.11.2017 Кількість переглядів: 14091

Учасники антитерористичної операції мають можливість пройти безкоштовно санаторно-курортне лікування у санаторіях України, зокрема у Центральному військовому клінічному санаторії «Хмільник».

Детальна інформація по телефону: (04338)   2-21-86 (Управління соціальної та молодіжної політики Хмільницької райдержадміністрації, кабінет № 5).

На сьогодні  4 учасники антитерористичної операції з району пройшли безкоштовно санаторно-курортне лікування у санаторіях України; з 1 учасником бойових дій АТО укладено договір та з 9 учасниками бойових дій АТО планується укласти договори на санаторно-курортне лікування  у Центральному військовому клінічному санаторії «Хмільник».


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація