01 липня 2022 року

Україна вперше долучилася до засідання Європейської полярної ради

22.06.2022 Кількість переглядів: 236

Про це повідомляє Верховна Рада України.

Європейська полярної ради (ЄПР) – організації, що займається стратегічним розвитком полярних досліджень та інших ініціатив щодо Арктики та Антарктики в Європі.

Взяти участь у заході  Національний антарктичний науковий центр запросили на правах нового члена Ради, адже в квітні цього року НАНЦ набув повноправного членства в ЄПР. Це дасть нові можливості нашим вченим для вивчення Арктики та Антарктики, а також покращить інтеграцію української науки в європейський дослідницький простір.

ЄПР називають європейським "елітним клубом" антарктичних досліджень. Головна мета Ради – сприяти багатосторонній співпраці своїх учасників з вивчення полярних регіонів. Вона діє як єдиний контактний пункт для комунікації європейських полярних дослідників як між собою, так і з міжнародними партнерами.