Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
23 квітня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

УВАГА!Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник 2019»!

05.09.2018 Кількість переглядів: 14180

  За підтримки Міністерства молоді та спорту України у погодженні з Державною прикордонною службою України Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник 2019» відбуватиметься в місці Ізмаїл Одеської області, в кінці червня на початку липня, у формі наметового таборування, неподалік навчального центру Держприкордонслужби, протягом 8-10 днів.

  Традиційно передуватиме Всеукраїнському вишколу «Джура-Прикордонник 2019» всеукраїнський семінар-тренінг "Український Кордон 2019" в лютому-березні 2019 року, в м. Ізмаїл, з відпрацюванням програми майбутнього вишколу і виїзди на локації.

  До участі в заході допускається одна команда (рій) від прикордонного міста/району/(ОТГ) або таких, що знаходяться на розмежувальній лінії з окупованими і неконтрольованими територіями України. Участь у вишколі можуть взяти команди, або індивідуально особи які працюють в цьому напрямку і мають бажання отримати додаткові компетенції необхідні виховнику для розвитку напрямку “Джура – Прикордонник”.

  Участь у заході безкоштовна. Витрати на відрядження роїв (команд), придбання форми, страхові поліси тощо, здійснюється за рахунок установи, що відряджає чи за рахунок додатково залучених коштів та інших джерел не заборонених чинним законодавством!

  УВАГА! Дати, строки, умови, будуть уточнюватися. Детальніше про захід ви можете дізнатись за посиланням: https://www.facebook.com/DzhuraPrykordonnyk/

  Контактна особа в Одеській ОДА Zoya Dmitruk, у відділі національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Olya Konovalyuk.

  Про проведення Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник 2019» в м. Ізмаїл : https://www.facebook.com/events/859324914277069/

  Інформація про захід на офіційному сайті Мінмолодьспорту: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/39585

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація