Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
14 серпня 2022 року
для людей з обмeженими можливостями

В області проводяться виплати постраждалим внаслідок ракетного обстрілу 14 липня. Консультації можна отримати за номером телефону +380636538115

04.08.2022 Кількість переглядів: 88

На Вінниччині вже здійснюються виплати постраждалим від ракетного обстрілу в середмісті Вінниці 14 липня.

 

Як повідомила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, наразі кошти отримали 25 громадян: 9 з родин загиблих та 16 постраждалих.

Розмір виплат:

- 50 тисяч гривень для сімей загиблих;

- 25 тисяч гривень тим, хто був госпіталізований.

«Наголошую, це стосуються не лише мешканців Вінниччини, бо ми знаємо, що на місці події були та постраждали люди з інших регіонів. Також є такі люди серед загиблих. І вони мають право отримати цю допомогу. Люди, які подали заяви, отримали виплати в той же день у вечері. Мама загиблого хлопчика з Херсона знаходиться не у Вінниці. Вона відправила необхідний пакет документів та вже наступного дня отримала виплати», - зауважила Наталя Заболотна.

Для допомоги постраждалим Начальник ОВА Сергій Борзов залучив позабюджетні кошти. Невідкладну фінансову допомогу в розмірі 3 мільйонів гривень надало ПрАТ МХП та Фонд «МХП-Громаді», також 500 тисяч грн. надійшло від приватного акціонерного товариства «Вінницький олійножировий комбінат».

Консультацію щодо виплати допомоги можна отримати у фонді «Обласний гуманітарний хаб».

Адреса: місто Вінниця , вул. Архітектора Артинова, 5/1.

Контактний телефон: +380636538115.

 

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація