07 грудня 2022 року

В «Подільському регіональному центрі онкології» новий очільник

24.11.2022 Кількість переглядів: 39

Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов (Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА) та Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий представили сьогодні нового керівника «Подільського регіонального центру онкології Вінницької обласної Ради» Сергія Перегончука.

"Наша ключова мета - це збереження здоров'я людей. Зараз справді чимало викликів, буде складно, але робота цього лікувального закладу є вкрай важливою для людей", - зазначив Сергій Борзов, звертаючись до нового керівника онкоцентру.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зауважив: "Пріоритет єдиний - побудувати роботу закладу таким чином, щоб люди були задоволені".

Свою чергою, Сергій Перегончук подякував керівництву області за довіру, зазначивши, що заклад дійсно потребує змін, і найголовнішою метою буде його пацієнтоорієнтованість.

«Умови, які будуть тут створені мають бути абсолютно конкурентно спроможними. Власне в тому і полягає ринкова система: пацієнт обирає якість і сервіс».