Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
14 червня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

В районі нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19 не зафіксовано

08.05.2020 Кількість переглядів: 1174

Станом на 09.00 год 08 травня 2020 року на Хмільниччині нових  лабораторно підтверджених випадків  COVID-19  немає. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місті Хмільник – 5, 5 - одужали та виписані. Чоловіка, що одужав, виписано з лікарні вчора, 07 травня. В інфекційне відділення Хмільницької центральної районної лікарні поступила жінка, жителька Уладівки Літинського району. Тож, на сьогодні, на лікуванні в інфекційному відділенні перебуває дві жінки з підтвердженим діагнозом COVID-19, жителі  с.Уладівка  Літинського району.   

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 8 травня в Україні 14195 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 361 летальний, 2706 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 504 нові випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена у 514 випадках по Вінницькій області. 

Інформування про виявлені випадки здійснюється виключно після отримання результатів від ДП "Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України", на підставі досліджень методом ПЛР.

Наголошуємо на необхідності дотримуватись належних заходів безпеки: мити руки, використовувати антисептик, уникати контакту з особами з проявами гострої респіраторної інфекції, зберігати певну дистанцію при спілкуванні, уникати місць великого скупчення людей, утримуватись від поїздок тощо.

Успішний досвід інших країн показав, що саме самоізоляція – найефективнішній спосіб попередження та поширення хвороби.

Також  важливо брати до уваги  лише офіційні джерела інформації.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!                       

                                                                                


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація