23 квітня 2024 року

В Терешполі освітлено близько 3 км вулиць

28.12.2016 Кількість переглядів: 614

27 грудня у селі Терешпіль відбулась презентація реалізації проекту "Провадження мережі зовнішнього освітлення села Терешпіль на базі сучасного енергозберігаючого обладнання", що був одним із переможців першого районного конкурсу розвитку територіальних громад Хмільницького району.

В заході прийняли участь заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації  Микола Чикотун, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, представник ФГ "Житовецьке" Казимір Здітовецький, консультант ресурсного центру Тетяна Войціцька.

Загальна вартість проекту – 106 тис. 70 грн. Фінансування проекту з районного бюджету 40 тис.грн., сільської ради - 61 тис. 703 грн., організації-партнери – 5 тис.грн..