Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
25 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

В Україні надається соціальна послуга з соціально-психологічної реабілітації осіб з ігровою залежністю

05.04.2024 Кількість переглядів: 21

В Україні відкрито перший центр соціально-психологічної підтримки для людей з ризиком ігрової залежності. 

26 березня в Україні, за підтримки соціально-відповідального бізнесу, відкрили першу спеціалізовану установу для комплексної допомоги людям з ігровою залежністю та реалізації науково-освітніх проєктів з профілактики лудоманії - Центр соціально-психологічної підтримки "Простір життя. Life Space".

Засновниками центру є ГС "Центр відповідальної гри", Мінсоцполітики України та Національна соціальна служба України. Його діяльність базується на проєкті державного стандарту соціальної послуги "Соціально-психологічна реабілітація осіб із ігровою залежністю" , яка включена до Класифікатора соціальних послуг за кодом 017.4..

Послуги закладу спрямовані на різні категорії людей - від тих, хто тільки починає втрачати контроль над грою, до тих, хто має виражену залежність.

Завдання психологів центру поляга у діагностиці та реалізації індивідуальної програми психологічної підтримки, спрямованої на стійку мотивацію до одужання та повернення до суспільства.

Відвідувачі будуть мати можливість отримати юридичну консультацію з питання включення до Реєстру осіб, яким обмежено доступ до гральних закладів або участь в азартних іграх, який веде КРАІЛ.

Центр "Простір життя" є результатом співпраці держави, громадського сектору та бізнесу. Він є практичним втіленням попередніх проєктів ГС "Центр відповідальної гри" (RGC), які підтримала компанія Favbet. Компанія також сприяла впровадженню системи надання соціальних послуг та підтримала дослідження гральної залежності, проведене МОЗ.

Простір життя - простір, в якому люди, які зіштовхнулися з проблематикою залежності від азартних ігор, зможуть отримати комплексну допомогу (психологічну, соціальну, правову, тощо), а також прослухати курс лекцій з цієї тематики.

Контакти Простору життя: 01032, м.Київ, вул.Назарівська, 11.

Гаряча лінія : 0(800) 336-105 (дзвінки по Україні безкоштовні) .

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація