Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
23 квітня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

В Україні запускають перший етап подання заяв у міжнародний Реєстр збитків у Дії, - Мінцифри

02.04.2024 Кількість переглядів: 22

Як зазначають у Міністерстві цифрової трансформації України, якщо ваша домівка постраждала від російської агресії, варто подати заяву про відшкодування в міжнародний Реєстр збитків просто в застосунку Дія. Дані з Реєстру стануть основою для майбутніх репарацій. Цей процес є досить тривалим, тому спільно з Міністерством юстиції України і партнерами Мінцифра працює над пришвидшенням запуску механізму компенсацій.

 

На першому етапі повідомляйте про пошкодження чи руйнування:

приватного будинку
квартири
дачного будинку
садового будинку
іншого житлового приміщення

Для подання заяви треба бути власником майна та мати Акт про обстеження від місцевої влади. Для того, аби скористатися сервісом, оновіть застосунок.

Згодом заяви зможуть подати інші власники зруйнованого чи пошкодженого майна, зокрема ті, чия нерухомість розташована на тимчасово окупованих територіях.

Надалі планується розширити послугу, щоб громадяни могли повідомляти про шкоду життю, здоровʼю, випадки тортур та сексуальне насильство. Потім скарги зможе подавати бізнес і держава.

росія відповість за всі руйнування та злочини проти України.

Сервіс у Дії та вимоги до розроблення міжнародного Реєстру реалізовано у співпраці з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством юстиції України за підтримки проєкту USAID / UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.

Детальніше у відеоінструкції.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація