25 травня 2024 року

В Уланівській сільській бібліотеці забезпечено роботу мобільного пункту консультування.

08.12.2017 Кількість переглядів: 546

Працівниками відділу  "Хмільницьке бюро правової допомоги"  Ганною Мариніч та Інною Шереметою в рамках Всеукраїнського тижня права проведено консультації громадян з юридичних питань в Уланівській сільській бібліотеці.

За юридичною допомогою звернулось 5 громадян, яким було надано 8 консультацій. Громадяни звертались з наступних питань: зміна цільового призначення земельної ділянки; зняття з реєстрації не проживаючої особи; розірвання шлюбу у судовому порядку; підтвердження закриття кредиту; визнання заповіту недійсним; оформлення допомоги по втраті годувальника; оформлення опіки над недієздатною особою; посвідчення заповіту секретарем сільської ради.