Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Відбір «Школи молодих лідерів»

05.05.2017 Кількість переглядів: 14152

Офіс зі сприяння демократії (DRI) та Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» запрошують представників громадських організацій та молодь з Вінниці та області до участі у відборі «Школи молодих лідерів».

Завдання школи – активізувати участь молоді в процесі прийняття рішень та розвитку громад, а також зміцнення лідерських навиків серед студентів та молоді в регіонах України. В програмі школи буде 10 одноденних тренінгів, які проходитимуть у Вінниці у вихідні дні протягом травня-серпня 2017р.

Курс передбачатиме навчальні сесії й практичні завдання від тренерів в наступних сферах: «Лідерство  для розвитку громади», «Молодіжна політика або жодних рішень щодо нас без нас»,  «Комунікація та налагодження діалогу», «Як впливати на процеси та захищати інтереси громади», «Відкриті дані» для громадських активістів», «Інструменти інтерактивності громадського лідера», «Партисипативне бюджетування», «Розробка та управління проектами».

В рамках школи учасники за допомогою тренерів матимуть можливість розробити, вдосконалити, а також на конкурсних засадах втілити свої (в залежності від фінансування) ініціативи, пов’язані з реформами. Після успішного проходження школи, випускники отримають сертифікати, а найкращі з них будуть запрошені на навчальний візит до Німеччини.

           Проїзд та проживання покриваються організаторами школи. Під час тренінгів учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням. Навчання є безоплатним, відбір проходить на конкурсній основі.

        Для зголошення участі в навчальному проекті можна за Інтернет-посиланням http://bit.ly/sylvin3 .

Крайній термін подачі онлайн – заявок спливає 10 травня включно та може бути продовженим


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація