Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 квітня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Відбулася нарада за участю сільських голів Хмільниччини

03.02.2017 Кількість переглядів: 498

2 лютого в залі засідань Хмільницької районної державної адміністрації відбулася нарада – семінар за участю сільських голів, працівників сільських рад, відповідальних за військовий облік та написання проектів розвитку територіальних громад.

Участь у семінарі прийняли перший заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Павло Горбатюк, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич.

На початку наради присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у Авдіївці.
 
В ході засідання були розглянуті питання про стан військового обліку та відбору кандидатів на військову службу за контрактом (інформував військовий комісар Хмільницького об’єднаного військового комісаріату Андрій Охріменко).
Про роль та місце центральної районної лікарні в організації госпітальних округів у Вінницькій області проінформував присутніх головний лікар КУ «Хмільницька центральна районна лікарня» Володимир Сивак.
Про участь сільських рад у 14 Обласному конкурсі розвитку територіальних громад проінформував голова ради районної громадської організації «Право» Віталій Дорох і консультант ресурсного центру розвитку громад Хмільницького району Тетяна Войціцька.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація