Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
21 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Відбулася прес-конференція Хмільницької районної громадської організації «Право» щодо впровадження електронного урядування у Вінницькій області

25.10.2018 Кількість переглядів: 795

 24 жовтня у прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася прес-конференція Хмільницької районної громадської організації «Право» щодо реалізації проекту «Е-урядування у Вінницькій області: від концепції до впровадження».

Проект реалізовується в рамках Програми е-урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP) у Вінницькій області.

Нагадаємо, що програма е-урядування EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією та спільно реалізується фондами «Східна Європа» та «Innovabridge». Впровадження програми відбувається у 4 областях України: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській та Одеській.

«Електронне урядування – це надзвичайно потужна система, що передбачає поліпшення процесу надання соціальних послуг населенню. Окрім того, вона здатна мінімалізувати для суспільства низку ризиків, зокрема корупційних. Тому основне наше завдання полягає у розробці збалансованої концепції, яка з часом стане основою впровадження в області повноцінної системи е-урядування», – зазначив координатор Програми е-урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP) у Вінницькій області Віктор Маценко.

«Мета нашого проекту – створити належні умови для розвитку е-демократії у Вінницькій області шляхом розробки та затвердження Концепції розвитку електронної демократії, а також забезпечити відповідний супровід та контроль за її виконанням», – відзначив голова Хмільницької районної громадської організації «Право» Віталій Дорох.

Програма е-урядування EGAP передбачає формування та впровадження кращих стандартів надання електронних послуг населенню, підвищення прозорості та підзвітності діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування завдяки застосуванню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, а також підвищення компетентностей організацій громадянського суспільства у питаннях просування електронних послуг з метою забезпечення більш активної участі громадян у процесі прийняття рішень на регіональному та державному рівнях.

Нагадаємо, що наразі облдержадміністрацією триває розробка програми «Електронна Вінниччина», завдання якої сприяння підприємствам та організаціям області у переведені їх послуг у цифровий режим.

Джерело: сайт Вінницької ОДА


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація