Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
25 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Відбулося засідання громадської ради при Хмільницькій райдержадміністрації

31.03.2017 Кількість переглядів: 946

30 березня в залі засідань Хмільницької районної державної адміністрації відбулося засідання громадської ради при Хмільницькій районній державній адміністрації.  

Участь у роботі громадської ради прийняли керівник апарату районної державної адміністрації Наталія Ткачук, члени громадської ради, запрошені, місцеві засоби масової інформації.

На початку засідання всі одноголосно підтримали порядок денний засідання. 

Керівник апарату райдержадміністрації Наталія Ткачук проінформувала присутніх про проведену роботу в районі щодо національно-патріотичного виховання молоді.  За словами Наталії Петрівни :"Національно-патріотичне виховання молоді- важливе підгрунтя успішної держави. Наразі спільним завданням влади та громадськості є підготовка молодого покоління до компетентної та відповідальної громадянської участі в житті країни.  Сьогодні належне виховання і робота з молоддю є важливою складовою змісту роботи влади та громадськості, головним завданням яких є формування моральної поведінки, активної життєвої позиції, правил співжиття, єдності слова і справи в підростаючої особистості, готовності брати активну  участь у житті своєї держави".

       Станом на 1 січня 2017 року на території Хмільницького району проживає 9531 молодих людей віком від 14 до 35 років.

     З метою сприяння творчому та інтелектуальному розвитку молоді, підтримці обдарованої та талановитої молоді, організації дозвілля молоді, рішенням 12 сесії, 7 скликання від 22.12.2016 року №174 в районі затверджена програма «Підтримки сім’ї, дітей та молоді району на 2017-2019 роки. З початку року, відповідно до цієї програми проводилися заходи, присвяченні до відзначення Дня бою під Крутами, молодіжний захід до Дня Святого Валентина та районний конкурс художніх робіт «Хмільницький район очима молодих», до яких активно долучалася молодь району.

     Постійно  організовуються та проводяться   різноманітні районні заходи, під час яких відбувається пошук та відбір талановитої і обдарованої молоді, яка в подальшому може брати участь в обласних та Всеукраїнських конкурсах

     Щодо профілактики наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, постійно проводяться заходи з питань формування здорового способу життя у дітей та молоді, шляхом розповсюдження соціальних реклам, проведення лекторій та бесід, перевірок стану продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів підліткам у торговельних мережах, створення інформаційних куточків з постійним поновленням матеріалів щодо поширення правових знань, пропаганди здорового способу життя, запобігання алкоголізму. В стаціонарному відділенні Хмільницької центральної районної лікарні, Уланівської  лікарні та лікарських амбулаторіях загальної практики сімейної медицини проводяться бесіди та читаються лекції щодо профілактики алкоголізму, куріння та вживання наркотичних засобів.

Завідувач сектору сім"ї, молоді та спорту управління соціальної та молодіжної політики районної державної адміністрації Ірина Григус ознайомила учасників засідання з проектом районної соціальної програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді на 2017-2020 роки.

Після активного обговорення були надані пропозиції, які прийнято до уваги. 

Заступник головного лікаря КУ "Хмільницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Ігор Ковальчук ознайомив присутніх із механізмом відшкодування аптекам коштів за ліки. Тож, пацієнт спочатку звертається до сімейного лікаря, за потребою, до вузького спеціаліста, а потім до сімейного лікаря; сімейний лікар виписує рецепт, потім пацієнт звертається в аптечний заклад і платить 70% від ціни препарата, 30%-відшкодовує аптечному закладу держава. У цьому році  для Хмільницького району передбачено 870 тис.грн, для області 20 млн.грн. 

Про надання первинної правової допомоги в Хмільницької районі розповів голова районної громадської організації "Право" Віталій Дорох. Було зазначено, що наразі в районі є 15 правових консультантів. До цієї роботи  в цьому році залучено Хмільницьке бюро правової допомоги. Віталій Володимирович повідомив, що зараз розробляється районна програма забезпечення правовою допомогою сільського населення та запропонував долучитися до обговорення і надати конкретні пропозиції до цієї програми. 

                                           

Відділ організаційної роботи, внутрішньої політики та зв"язків із ЗМІ апарату райдержадміністрації 

є

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація