Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
23 квітня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

23.03.2018 Кількість переглядів: 505

Сьогодні, 23 березня, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Хмільницької райдержадміністрації за головуванням заступника голови Хмільницької райдержадміністрації Миколи Чикотуна.

В ході роботи було розглянуто питання про надання дозволу законним представникам на підписання договору купівлі - продажу будинку на ім’я  малолітньої дитини, про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав гром. стосовно дітей, про стан виконання батьківських обов’язків особою стосовно малолітньої дитини, про стан виконання батьківських обов’язків гр. стосовно малолітньої дитини, про стан виконання батьківських обов’язків гр.1 стосовно малолітньої дитини, про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав особи  стосовно доньки, про втрату статусу дитини – позбавленої батьківського піклування дітьми, про надання згоди  на зняття з реєстрації малолітньої дитини та  реєстрацію за новим місцем проживання, про стан виконання батьківських обов’язків громадян стосовно дітей, про стан виконання батьківських обов’язків особи стосовно дитини.

      За результатом засідання комісії було прийнято  відповідні рішення: про надання висновку про доцільність позбавлення 4 батьків стосовно 4 дітей, про взяття 3 сімей, в яких виховується 4 дітей, під соціальний супровід. Також надано згоду згоди  на зняття з реєстрації малолітньої дитини та  реєстрацію за новим місцем проживання, надано дозвіл законним представникам на підписання договору купівлі - продажу будинку на ім’я  малолітньої дитини.

 

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація