Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 квітня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації

28.03.2018 Кількість переглядів: 960

Сьогодні, 28 березня, в залі Хмільницької райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації.

Участь у роботі взяли заступник голови Хмільницької райдерждадміністрації Микола Чикотун, головний лікар КУ "Хмільницька центральна районна лікарня" Василь Залецький, головний лікар КУ "Хмільницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Михайло Барабаш, члени громадської ради на чолі з Віталієм Дорохом - керівником районної громадської організації "Право".

 "Впевнений, що співробітництво та партнерство громадськості із владою дає змогу знаходити нові ідеї, можливості та ресурси для розв’язання тих чи інших суспільно-важливих проблем", - зазначив Микола Олександрович у своєму виступі на початку засідання.

Було обговорено орієнтовний план консультацій з громадськістю, голова громадської ради Віталій Дорох запропонував членам громадської ради вносити пропозиції до цього плану.

Учасники засідання обговорили реформи в медичній галузі. Головний лікар Хмільницької центральної районної лікарні Василь Залецький розповів про певні зміни в лікарні в зв'язку з проведенням медичної реформи, як медичного закладу вторинної ланки. Зокрема, повідомив, що створено госпітальний округ. Південний госпітальний округ є найбільшим. Хмільниччину у госпітальній раді представляє 5 осіб, в тому числі і головний лікар Хмільницької центральної районної лікарні.  

Про реформування первинної ланки закладів охорони здоров'я розповів головний лікар КУ "Хмільницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Михайло Барабаш. Він зазначив, що перші кроки у медичній реформі вже зроблено. Зокрема, відбувається комп'ютеризація медичних закладів району. Також Михайло Васильович розповів про перетворення комунальної установи "Хмільницька районна стоматологічна поліклініка" в комунальне некомерційне підприємство, про зарплатню лікарів, яка напряму залежитеме від кількості пацієнтів.

Заступник голови громадської ради Володимир Вільчинський запропонував довести до відома громадян інформацію про лікарів, з якими можна заключити декларацію щодо медичного обслуговування.

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація