22 лютого 2024 року

Відтепер громадяни можуть відслідковувати статус митного оформлення міжнародних поштових та експрес відправлень

27.11.2023 Кількість переглядів: 35

«Єдине вікно для міжнародної торгівлі» Державної митної служби України - це сервіс не лише для учасників зовнішньоекономічної діяльності, але і для громадян.

Саме для них ми додали нову функцію перегляду статусу митного оформлення міжнародних поштових та експрес відправлень - https://cabinet.customs.gov.ua/post

Користувачі можуть швидко отримати статус проходження посилки на митниці, вказавши її номер. Якщо ж користувач увійде до Особистого Кабінету і додатково вкаже ту адресу електронної пошти, яку він надав оператору або відправнику, то матиме можливість бачити повний протокол проходження посилки через процес митного оформлення.

Державна митна служба України