Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
21 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Військова служба за контрактом в Збройних Силах України - почесний обов’язок справжнього чоловіка.

29.08.2018 Кількість переглядів: 1402

 Шановні земляки! ХМІЛЬНИЧАНИ!

Запрошую Вас,  до проходження військової служби за контрактом в збройних силах України. Сучасна армія це бойова  високотехнологічна та мобільна система захисту Батьківщини яка потребує освічених підготовлених фахівців.

 

При проходженні військової служби держава надає ряд гарантій та пільг для військовослужбовців, які ми доводимо до Вас в даному листі. Прошу надану інформацію розглянути , донести до близьких та друзів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила прошу звернутись до Хмільницького ОРВК.

 1. Критерії вступу на військову службу за контрактом, терміни контрактів.

На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби:

військовозобов’язані, резервісти, які не мають військових звань сержантського, старшинського і офіцерського складу та жінки з відповідною освітою віком від 18 до 55років.

громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту;

військовослужбовці строкової військової служби;

Усі кандидати направляються військовими комісаріатами на військово-лікарську комісію для визначення придатності до військової служби за станом здоров’я. Лише військово-лікарська комісія може надати остаточний висновок щодо придатності кандидата за медичними показниками. Крім того кандидат обов’язково перевіряється на відсутність судимості за скоєння тяжких злочинів, наявності базової середньої освіти та відповідність визначеним  показникам з фізичної підготовки.

Разом з цим ідейність і патріотизм це також важливі чинники для громадян, які у добровільному порядку виявили бажання захищати незалежність і цілісність України.

Терміни контрактів:

для осіб рядового складу – від 1 до 3 років;

для осіб сержантського та старшинського складу – від 1 до 10 років.

2. Соціальні гарантії для військовослужбовців за контрактом.

при укладанні контракту (на будь-який термін) робоче місце та середній заробіток не втрачається (відповідні зміни були внесені до ст. 119 Закону України “Кодекс законів про працю України”у 2015 році) тільки під час дії особливого періоду;

з липня 2016 року збільшено грошове забезпечення для бойових командних посад сержантського складу (командир відділення, командири бойових машин, БМП, танків, гармат, мінометів, головних старшин всіх рівнів та інші), на суму до 800 грн. в залежності від вислуги років (відповідно до наказу МО України від 22.07.2016 № 375);
01.02.2018 підвищено рівень грошового забезпечення для військовослужбовців військової служби за контрактом від 7,5 тис. грн та введено в дію з 01.03.2018 постанови КМ України від 30.08.2017 №704 “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб”, якою запроваджено одноразову грошову винагороду військовослужбовцям після укладання ними першого контракту (в таких розмірах: рядовим – 8, сержантам (старшинам) – 9 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб) (розділ 8 пункт 6 постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704); ( від 12 тис грн).
Законом України (від 08.02.2018 № 2288-VІІІ) “Про внесення змін до ст. 12 Закону України Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей” передбачено виплату грошової компенсації за піднайом житлових приміщень особам рядового та сержантського складу до 2,5 тис. грн., в залежності від регіону (виплати будуть проводитись після винесення змін до відповідної постанову КМУ);
у 2017 році збільшено щомісячну грошову надбавку військовослужбовцям за виконання бойових завдань в АТО на лінії бойового зіткнення (на першій лінії – 10 тис. грн., на другій лінії – 4,2 тис. грн.).
впроваджено щомісячну надбавку для особового складу Сил Спеціальних операцій близько 2,5 тис. грн. (наказ Міністерства оборони України 139 від 14.03.17).
впроваджено преміювання особового складу чергових підрозділів ракетних військ і артилерії 1,3 тис. грн. щомісяця.
забезпечення житлом (службовим житлом).
можливість безкоштовно отримати вищу освіту у ВВНЗ (ВНП ВНЗ) без відриву від служби (за заочною формою навчання) для отримання освіти спорідненої з цивільною.
продовольче та речове забезпечення.
щорічна основна відпустка із збереженням грошового забезпечення.
щорічна одноразова грошова матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі щомісячного грошового утримання.
безоплатна кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я.
право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах МО України.
запроваджено одноразову грошову винагороду громадянам після укладання ними першого контракту в таких розмірах:

Хмільницькою районною радою 5 тис.грн.

Хмільницькою міською радою 3 тис.грн.

можливість перерахунку пенсій діючим пенсіонерам, податкові та кредитні канікули, Учасникам бойових дій пенсійне забезпечення здійснюється при досягненні 55 років;
Учасникам бойових дій позачергово надаються земельні ділянки до 2 га для сільського господарчої діяльності, до 10 соток для будівництва.
можливість вибору місця проходження військової служби.

Є МОЖЛИВІСТЬ ПРОХОДЖЕННЯ СЛУЖБИ У ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИНАХ ВІННИЦЬКОГО ТА ГАЙСИНСЬКОГО ГАРНІЗОНІВ. (ВІННИЦЯ, КАЛИНІВКА, ГАЙСИН, БЕРДИЧІВ, ГУЩЕНЦІ, ХМІЛЬНИЦЬКИЙ, ЖИТОМИР)

ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАТИСЬ:

м. Хмільник, вул. Небесної Сотні  22, Хмільницький ОРВК.       

 телефони: (04338) 2-26-82; 2-27-02; 0966947462; 0982761808.

 

Військовий комісар Хмільницького ОРВК

підполковник                                                                      А.П.ОХРІМЕНКО


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація