Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
18 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Використання програмного РРО в режимі онлайн

21.12.2020 Кількість переглядів: 459

ГУ ДПС у Вінницькій області повідомляє, що суб'єкти господарювання, які використовують програмні РРО (далі-ПРРО) для здійснення розрахункових операцій  під час продажу товарів (надання послуг) зобов'язані дотримуватись встановлених  порядків проведення розрахунків, зокрема,застосовувати лише переведені у фіскальний режим роботи ПРРО, які зареєстровані у Реєстрі і не виключені з нього.

 

Для переведення у фіскальний режим роботи ПРРО особа, яка здійснює розрахункову операцію (за умови закриття попередньої зміни на такому ПРРО), відкриває робочу зміну, формуючи Повідомлення про відкриття зміни програмним реєстратором розрахункових операцій за формою N 3-ПРРО.

ПРРО може застосовуватись лише в тій господарській одиниці, дані про яку внесені до Реєстру щодо такого ПРРО.

У разі виникнення змін у даних, що наявні в Реєстрі ПРРО, суб'єкт господарювання закриває зміну та подає нову Заяву з відповідною позначкою для перереєстрації або внесення відповідних змін до Реєстру, після чого формує електронні розрахункові документи та направляє їх на реєстрацію до фіскального сервера.

 На одному ПРРО може бути відкрита одночасно лише одна зміна.

Протягом однієї зміни може бути сформовано один фіскальний звітний чек/фіскальний звіт.

Для закриття робочої зміни особа, яка здійснює розрахункову операцію, формує фіскальний звітний чек/фіскальний звіт за таку зміну та направляє його на реєстрацію до фіскального сервера.

Протягом дня дозволяється відкрити нову зміну за умови закриття попередньої.

Фіскальний сервер здійснює реєстрацію отриманих від ПРРО в режимі онлайн-обміну електронних розрахункових документів, електронних фіскальних звітних чеків, електронних фіскальних звітів, повідомлень, та присвоює таким документам фіскальний номер/номер із збереженням даних щодо виконання розрахункової операції у системі обліку даних реєстраторів розрахункових операцій.

 У разі відмови клієнта від проведеної операції з торгівлі валютними цінностями, щодо якої зареєстрований розрахунковий документ, або формування розрахункового документа через ПРРО із помилковою сумою за розрахункову операцію, така операція скасовується шляхом наступної реєстрації операції "сторно" із реєстрацією такої операції на фіскальному сервері, формуванням фіскального номера розрахункового документа на таку операцію та зазначенням фіскального номера розрахункового документа, який сторнується. У таких випадках операція "сторно" може бути проведена до моменту реєстрації наступного розрахункового документа таким ПРРО.

ГУ ДПС у Вінницькій області

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація