23 квітня 2024 року

Вінницькі паралімпійці отримали державні відзнаки від Президента України Петра Порошенка

30.03.2018 Кількість переглядів: 489

Щойно завершилась зустріч Президента України Петра Порошенка з паралімпійцями, що представляли Україну на  ХІІ зимових Паралімпійських Іграх у Пхьончханзі (Південна Корея).

Участь у зустрічі з Главою держави взяла і делегація вінницьких паралімпійців на чолі з заступником голови облдержадміністрації Олександром Крученюком.

У вітальному слові Президент України подякував усім спортсменам за високі результати, продемонстровані на змаганнях та побажав нових звершень та перемог у досягненні поставленої мети та зазначив: "Перемоги наших паралімпійців в ім`я України зобов’язують владу й суспільство зробити все для того, щоб почути, зрозуміти та вирішити проблеми людей з інвалідністю, зламати всі бар’єри, які поки що існують по відношенню до наших громадян з інвалідністю. Кожна з 22-х медалей наших паралімпіців – це гордість для усієї України. Це також можливість привернути увагу світу до нашої боротьби за майбутнє, європейську та євроатлантичну перспективу України, за реформи, а також власний суверенітет та територіальну цілісність. Паралімпійські медалі збірної – це крила, які несуть нас уверх. Це наші спільні перемоги для українських воїнів, для ветеранів АТО, які дивляться на вас і до них повертається бажання жити".

Під час зустрічі Петро Порошенко вручив вінницькому спортсмену, який приніс дві срібні медалі для української збірної Олександру Казіку орден «За заслуги» ІІІ ступеню, а його тренеру та гіду Кучерявому  Сергію -  медаль «За працю та звитягу».

Вітаємо наших спортсменів!