14 серпня 2022 року

Вінницький пауерліфтер Іван Чупринко переміг на Чемпіонаті Європи з класичного жиму лежачи

05.08.2022 Кількість переглядів: 65

Український спортсмен переміг на чемпіонаті Європи з класичного жиму лежачи у Будапешті (Угорщина).

Іван завершив змагання з результатом 215 кг у ваговій категорії до 74 кг.

Про свою нову перемогу спортсмен написав у Facebook:

"Це найскладніший рік для нашої країни. І перемоги та медалі, які зараз ми завойовуємо на міжнародній арені, є найціннішими і присвячуються Україні!

Коли лунає наш гімн і погляд прикутий до жовто-блакитного прапора, розумієш лише одне — перемога за нами і по-іншому бути не може!"

"Вітаємо талановитого спортсмена Івана Чупринку та його тренера Вадима Мохника. Пишаємось тобою, Іване!" - зазначив Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Зауважимо, що у травні 2022 року Іван Чупринко став чемпіоном світу з жиму лежачи на змаганнях, які проходили у Казахстані.