Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
20 травня 2024 року
для людей з обмeженими можливостями

Всеукраїнська гра "Теренова гра "СІЧ - сила і честь" імені братів Чучупак - 2018!

29.08.2018 Кількість переглядів: 14288

    «Січ: Сила і Честь» – теренова гра в Холодному Ярі – Черкаська обл. – 2018!  - відбудеться 20-23 вересня в урочищі Холодний Яр, що на Черкащині.  

   Суть гри полягає в захисті власного прапора та отриманні прапора супротивника. Для цього всі учасники будуть поділені на 2 команди (сотні), кожна з яких матиме свій прапор та боротиметься за нього впродовж 4 днів гри. Щоб забрати прапор, необхідно подолати протилежну команду. Для цього у кожного гравця на руці знаходиться символ життя – пов’язка. Зірвати пов’язку означає «вбити» супротивника.

   УМОВИ УЧАСТІ:
– досягнення 16 років;
– заповнення реєстраційної анкети;
– відмова від тютюнопаління та вживання алкоголю на період заходу;
– відсутність протипоказань.

   Участь у грі БЕЗКОШТОВНА!  

   Реєстрація триває до 9 вересня! Зголошуйся: https://goo.gl/forms/hhpbgZErU10KB5gv1

До участі в теренівці запрошуються всі охочі віком від 16 до 28 років. Учасники яким більше 28 років або менше 16 років допускаються до участі за спеціальним допуском РВС. Учасники менше 18-ти років, обов'язково повинні мати дозвіл від батьків.

Проїзд відшкодовується по квитках, також кожен учасник отримає футболку. З Черкас та Луцька організовані безкоштовні автобуси. З собою потрібно мати харчовий виряд (їжу, котру потрібно буде здати кухарям).

Подати заявку можна  за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfeY79_XzoAsAePGVIhqsNWn6yW8o9xo31bWZBM7RYuYe8Clw/viewform

Якщо в тебе виникають питання або бажаєш підтримати чи допомогти в організації табору, телефонуй.
Контактний номер:
+38 097 719 65 64

Сторінки заходу в соціальних мережах:
https://fb.com/terenivka.sich

 

Організатори: Міністерство молоді і спорту України, Управління сім`ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації за підтримки ГО «ВМР “Національний Альянс”»

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація