Хмільницкий район - прапор
Хмільницька районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Малий Герб України
20 липня 2024 року
Facebook - логотип Twitter - логотип Instagam - логотип Youtube - логотип
Режим високої контрастності

Як стати на облік в ТЦК, якщо проживаєш не за місцем прописки?

10.07.2024 Кількість переглядів: 13

Чоловікам, які проживають не за місцем прописки, необхідно написати заяву та встати на військовий облік за місцем фактичного проживання.

 

Якщо мобілізований проживає не за місцем реєстрації, це не заважатиме оновленню його даних у Територіальних центрах комплектування. Після внесення даних до єдиного реєстру за новим місцем проживання, чоловік автоматично буде знятий з обліку за старою адресою.

Громадяни повинні розуміти, що облік – це обов‘язок чоловіка призовного віку, громадянина України. У кожній області, селі чи містечку особа повинна сама піти до військкомату і стати на облік. Внутрішньо переміщені особи також зобов'язані зареєструватися як ВПО і стати на облік у ТЦК та СП.

Чоловіки призовного віку, які перебувають за кордоном, можуть оновити свої дані через електронний кабінет військовозобовʼязаного.

Якщо не оновити свої дані за 60 днів з дати ухвалення закону, то особа нестиме відповідальність за статтею 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Дана стаття передбачає штраф від 17 тисяч гривень, а за повторне порушення – 25 500 грн, якщо особа повторно не оновила свої облікові дані.

 

Фото без опису


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація